Karbantartási csoportvezető (Szekszárd)

A hirdetés már lejárt!

Karbantartási csoportvezető

Leírás

Szekszárdi partnercégünk részére keresünk karbantartási területre csoportvezető munkatársat.

Feladatok

  • Gépek, berendezések működésének biztosítása
  • Karbantartás területén dolgozó munkatársak motiválása, irányítása és ellenőrzése
  • A javítási munkák minőségének ellenőrzése
  • Karbantartási tervek készítése, ütemezése, felülvizsgálata (TPM bevezetése)
  • Részvétel az üzemi folyamatok fejlesztésében és a tervezett és rendkívüli karbantartási munkálatok megszervezésében, lebonyolításában
  • Kapcsolattartás külső szerviz parterekkel, vállalkozókkal

Elvárások

  • Releváns műszaki végzettség
  • 4-5 éves szakmai tapasztalat, preferáltan csoportvezetői tapasztalat
  • Társalgási szintű angol/német nyelvismeret
  • Munkabiztonsági ismeretek és érzékenység
  • Gyakorlatias problémamegoldó szemlélet
  • Felhasználó szintű számítógép ismeret

Amit kínálunk

  • Fejlődési lehetőség egy nemzetközi háttérrel rendelkező gyártó vállalatnál
  • Részvétel vállalati szakmai továbbképzéseken
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Támogató csapat

Munkavégzés helye

Szekszárd

Szekszárd