Karbantartási Csoportvezető / Senior Elektromos karbantartó (Győr) (Magyarország)

Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari beszállító Partnerünk csapatába keresünk bővülés miatt kollégát az alábbi munkakörbe:

(LETELEPEDÉSI TÁMOGATÁST NYÚJTANAK költözős pályázóknak!)

Karbantartási Csoportvezető / Senior Elektromos karbantartó

Feladatok

  • Általános elektromos karbantartási feladatok ellátása a termelő berendezéseken, megmunkáló gépeken és összeszerelő sorokon;
  • Megelőző karbantartás a karbantartási tervnek megfelelően;
  • Segít a karbantartási tervek összeállításában a gépekre és berendezésekre vonatkozóan;
  • Hibakeresés elvégzése a meghibásodott berendezéseken és részvétel hiba elhárításában;
  • Ellenőrzi és felügyeli a külsős vállalkozók munkáját, szükség esetén segíti őket;
  • Az elvégzett feladatok dokumentálása elektronikus formában (karbantartási szoftver);
  • Részvétel a folyamatos fejlesztési projektekben és munkában (TPM, 5S, SMED, 8D, Kaizen, stb.);
  • Együttműködés társosztályokkal és a mechanikus karbantartókkal;
  • Karbantartó csapat koordinálása (3 fő).

Elvárások

  • Középfokú szakirányú végzettség (erősáramú);
  • Alapszintű mechanikai ismeretek és gyakorlat;
  • Hasonló pozícióban, gyártó cégnél szerzett tapasztalat;
  • Folyamatos műszak (5+2-es munkarend) vállalása.

Amit kínálunk

  • Magas technológiájú, rendezett, biztonságos munkakörnyezet
  • Teljesítmény alapú mozgó bér
  • Cafeteria
  • Kedvezményes melegétkezési lehetőség helyben
  • Munkábajárás támogatása
  • Kiemelkedő vállalati sportolási és szociális juttatási csomag
  • LETELEPEDÉSI TÁMOGATÁST nyújtanak költözés esetén

Előnyök

  • Alapszintű PLC és szenzortechnikai ismeretek
  • Gépkezelői jogosítvány kosaras emelőgépre
  • Targoncavezetői OKJ-s bizonyítvány és jogosítvány
  • Alap angol nyelvtudás

Munkavégzés helye

  • Országos, (Eger, Kecskemét, Salgótarján, Budapest, Tatabánya, Szombathely, Kaposvár, Békéscsaba, Szeged, Veszprém, Győr, Zalaegerszeg, Nagykanizsa, Debrecen, Szekszárd, Pécs, Nyíregyháza, Miskolc)

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.