Műszakvezető (Cegléd) (Cegléd)

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk facility karbantartói csapatába keresünk az alábbi pozícióba vezető szakembert:

Karbantartási műszakvezető (Cegléd)

Feladatok

  • A leendő műszakvezető néhány fő karbantartó (elektromos és gépész, 3 fő) munkáját fogja majd össze, de senior szakemberként ő maga is végez épületkarbantartói feladatokat;
  • Biztosítja a villamos energia ellátást a gyárban;
  • Kezeli a váratlanul fellépő hibákat, a csapatával közösen;
  • Részt vesz a megelőző, tervezett karbantartások megtervezésében és véghezvitelében;
  • Koordinálja a csapat feladatait és fejleszti a csapatában dolgozó kollégákat;
  • Amennyiben hiányosságokat észlel, akkor vezetőség számára fejlesztési javaslatokat tesz.

Elvárások

  • Releváns tapasztalat facility területen (épületkarbantartás);
  • 20kV alállomás kezelői bizonyítvány;
  • Vezetői vagy koordináló tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Korrekt, motiváló alapbér, ezen felül a próbaidő után bónusz;
  • Cafeteria;
  • Bejárás támogatás vagy a teljes bérlet kifizetése;
  • Összetartó csapathoz tartozás lehetősége.

Munkavégzés helye

  • Cegléd

"Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar / idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008."

Cegléd