Karbantartási villamosmérnök (Gyöngyöshalász)

Európa csúcstechnológiás gyára saját állományába Karbantartási villamosmérnök kollégát keres Gyöngyöshalászra.

Karbantartási villamosmérnök

Feladatok

  • Villamosmérnökként, a specifikációk, tervek és rajzok készítése mellett igazi hatást gyakorolhatsz a karbantartási költségek csökkentésére és a gépek hatékonyságának növelésére
  • Rád számítunk a megbízhatóság fokozásában és a berendezések hosszú élettartamának biztosításában is
  • Az effektív tartalék alkatrész management rendszer alkalmazása is szintén a feladataid közé fog tartozni

Követelmények

  • Folyamatban lévő, vagy befejezett villamosmérnöki tanulmányok,
  • Angol kommunikációképes ismerete,
  • Számítógéppel támogatott tervező és mérnöki szoftverek használata projekttervek és kapcsolási rajzok készítéséhez

Előnyt jelent:

  • AC hajtások ismerete
  • SAP PM modul ismeretek
  • Karbantartási tevékenységekhez szükséges biztonsági követelmények ismerete

Amit kínálunk

  • Magas bónusz, lakhatás támogatása
  • Modern munkakörnyezet, Ipar 4.0
  • Szakmai fejlődés: PLC és hardver programozásával, valamint hibaelhárítással kapcsolatos tudás mélyreható elsajátítása
  • Fiatalos, kellemes munkahelyi légkör

Munkavégzés helye

Gyöngyöshalász