Karbantartó (Veresegyház)

Gyere és légy részese a Veresi Paradicsom csapatának!

Karbantartó

munka betöltésére állást hirdetünk

Feladatok

  • karbantartó munkák elvégzése, napi rutin szerint ellenőrzés és felügyelet
  • karbantrtással kapcsolatos dokumentumok vezetése
  • kacsolattartás szakszervízekkel
  • a termelés folyamatai közben adódó váratlan meghibásodások elhárítása elsősorban elektromos-és gépészti oldalról,
  • szükséges alkatrészek megrendelése, beszerzése

Elvárások

  • önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • rugalmasság, jó problémamegoldó készség
  • “B” kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat
  • villanyszerelői végzettség és gyakorlat
  • nyitottság és készség új ismeretek elsajátítására

Amit kínálunk

Munkavégzés helye

Veresegyház, Kisrét u. 2.

Ha felkeltette érdeklődésedet a hirdetés, fényképes önéletrajzoddal jelentkezz hozzánk.

Veresegyház