Karbantartó (Budapest)

MTA Üdülési Központ

a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján

pályázatot hirdet

Domus ’Collegium Hungaricum’ vendégház

karbantartó

munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony.

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő.

A munkavégzés helye: 1146 Budapest, Abonyi u. 10.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

A berendezési, felszerelési tárgyakban keletkező meghibásodások szakszerű javítása, megelőző karbantartási munkák, általános állag megóvási tevékenység elvégzése.

Pályázati feltételek:

  • Szakmunkás végzettség.
  • Magyar állampolgárság.
  • Büntetlen előélet.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 1-3 év szakmai tapasztalat.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Önéletrajz a bérigény megjelölésével
  • Iskolai végzettséget igazoló dokumentumok másolata
  • Nyilatkozat arról, hogy a pályázatban résztvevők a pályázati anyagban szereplő adatokat megismeréshetik

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör a pályázatok elbírálását követően 2024. július 26-tól betölthető

A pályázat benyújtásának határideje: 2024. július 24.

A pályázatok benyújtásának módja:

Elektronikus úton Feith Veronika részére

A pályázat elbírálásának határideje: 2024. július 25.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:

Munkarend: általánostól eltérő, heti 40 óra figyelembe vételével számított 6 havi munkaidőkeretben teljesítendő munkaidő.

Budapest