Karbantartó (Pápa)

Karbantartó

Leírás

PÁPAI partnercégünk részére keresünk KARBANTARTÓ kollégát.

Karbantartó

Feladatok

  • Vegyszeradagoló szivattyúk elindítása
  • Vegyszertartályok szükség szerinti cseréje
  • Kiegyenlítő tárolók tisztítása
  • Kis űrtartalmú medencék tisztítása, töltése
  • Szellőző, légszűrő berendezések ellenőrzése, tisztítása
  • Véletlenszerű meghibásodások megjavítása
  • Világítási hálózat ellenőrzése, izzók, fénycsövek szükség szerinti cseréje
  • Párátlanító berendezések ellenőrzése, szűrőinek időszakos tisztítása
  • Központi fűtési hálózat szerelvényeinek ellenőrzése, szükség szerint javítása

Elvárások

  • Karbantartásban szerzett tapasztalat
  • Vízvezetékszerelő/ Gáz-fűtés szerelő végzettség
  • Műszaki érzék
  • 12 órás műszakrend vállalása

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Rugalmasság

Amit kínálunk

  • Mozgóbér
  • Műszakpótlék
  • Gépkocsi támogatás
  • Bérlet támogatás
  • Munkaruha juttatás
  • Étkezési támogatás
  • Hosszútávú munkalehetőség

Irodánk: Veszprém, Jutasi út 11. (Buszpályaudvar 13-as kocsiállással szemben)

Munkavégzés helye

Pápa

Pápa