Karbantartó (Dunakeszi)

Az ATRC Aurigon Toxikológiai Kutatóközpont Kft. egy független kutatóintézet Dunakeszi székhellyel. Biotechnikai, gyógyszipari, élelmiszeripari ágazatbeli ügyfeleinket toxikológia, farmakológia és bioanalitika területén segítjük széleskőrű kutatási szolgáltatásainkkal.

Csapatunk további erősítésére keresünk mielőbbi kezdéssel:

Karbantartó munkatársat

Feladatok

  • Épületvillamossági, gépészeti berendezések napi kezelése, ellenőrzése, üzemben tartása és eseti javítása,
  • Üzemi területek, irodák műszaki napi üzemeltetési feladatainak ellátása,
  • Karbantartások ütemezése,
  • Tervezett, időszakos karbantartások lebonyolítása, napi üzemvitelhez szükséges mechanikai beavatkozások,
  • Esetenként gépkezelői feladatok ellátása,
  • Üzemzavarok elhárítása,
  • Karbantartások számítógépen való alapszintű dokumentálása,
  • Ellátó rendszerek működtetése és karbantartása,
  • Esetenként anyag beszerzői feladatok ellátása.
  • Kalibrációs tevékenységek szervezése, adatbázis vezetése

Elvárások

  • Szakirányú középfokú végzettség (villanyszerelő, elektroműszerész, mechanikai műszerész, informatikai, automatizálási, vegyész technikus vagy ezekkel egyenértékű szakképesítés),
  • Épületvillamossági, gépészeti berendezések ismerete,
  • Épületkarbantartói gyakorlat,
  • Alapfokú számítógépes ismeretek (Word, Excel),
  • Önálló munkavégzésre való képesség,
  • Precíz, pontos, felelősségteljes munkavégzés,
  • Legalább 1 éves ellátó rendszerek üzemeltetésben, karbantartásában szerzett gyakorlat,
  • Kazánkezelői szakképesítés,
  • Targonca vezetői szakképesítés,
  • Jó kommunikációs képesség, probléma-megoldási készség, csapatszellem.

Amit nyújtunk

  • Teljes munkaidős, alkalmazotti munkaviszonyt;
  • Egy nemzetközi vállalat munkakörnyezetét és lehetőségeit;
  • Versenyképes fizetést;
  • Szakmai fejlődés lehetőségét.

Munkavégzés helye

  • Dunakeszi

  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk szakmai önéletrajzát a fizetési igény és a pozíció megjelölésével.
Dunakeszi