Karbantartó (Iklad)

A Delego Consulting Kft. Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot.

Karbantartó
72

Feladatok

  • Az új gépek, gépsorok, gyártás során használt berendezések üzembe helyezése
  • Elektronikai rendszerek és berendezések folyamatos elektromos karbantartása, műszaki állapotának szinten tartása
  • Automata gépek teljeskörű, megelőző karbantartása (mechanikusan)
  • Javítási, felújítási, megelőző feladatok elvégzése
  • Ad hoc gépi meghibásodások elhárítása
  • Gépek zavartalan működésének folyamatos biztosítása
  • Műszakvezető utasításainak maradéktalan betartása

Elvárások

  • Elektronikus / mechanikus szakmunkás vagy technikusi végzettséggel rendelkezik
  • Szerzett már tapasztalatot karbantartásban, illetve üzemzavar és hibaelhárítás területén (Pályakezdők esetén műhelygyakorlat)
  • Vállalja a 2-3 műszakos munkavégzést, hétfőtől péntekig, napi 8 órában
  • Jó kézügyességgel, látással és monotónia-tűréssel rendelkezik
  • Pontos, precíz munkavégzés jellemző Önre

Amit kínálunk

Villamos motoros hajtástechnika és generátorok gyártásával foglalkozó partner cégünk számára KARBANTARTÓ (mechanikus és elektromos) munkatársakat keresünk! Pályakezdők és szakemberek jelentkezését is várjuk!

  • Munkavégzés helye: Iklad
  • KIEMELKEDŐ, tapasztalattal arányos órabér
  • Havi TELJESÍTMÉNY BÓNUSZ (br. 20.246 Ft/hó)
  • KIMAGASLÓ CAFETERIA (nettó 30.000Ft/hó) és MŰSZAKPÓTLÉK (30%) jár a fizetésén felül
  • ÖSZTÖNZŐ BÓNUSZT is kap motiváltsága fenntartása érdekében (próbaidő letelte után nettó 15.000 Ft, félév eltelte után nettó 20.000 Ft, egy év eltelte után nettó 30.000 Ft)
  • AZONNALI FELVÉTELI LEHETŐSÉG egy STABIL HÁTTÉRREL rendelkező multinacionális cégnél
  • MODERN munkakörnyezet
  • FIZETETT munkaközi szünetek
  • FEJLŐDÉSI lehetőség - cégen belül
  • BEJELENTETT/HOSSZÚ TÁVÚ munkalehetőség!
  • Az alábbi településekről INGYENES bejárást biztosítunk céges buszok által:

Acsa, Acsa-Újlak, Aszód, Bag, Becske, Bercel, Boldog, Domony, Ecséd, Egyházasdengeleg, Erdőkürt, Galgaguta, Galgagyörk, Galgahévíz, Galgamácsa, Gyöngyös, Hatvan, Heréd, Héhalom, Hévízgyörk, Hort, Iklad, Jobbágyi, Kálló, Kartal, Kerekharaszt, Lőrinci, Nagygombos, Nagykökényes, Nógrádkövesd, Nógrádsáp, Palotás, Petőfibánya, Püspökhatvan, Selyp, Szirák, Tura, Vanyarc, Verseg, Zagyvaszántó.

Munkavégzés helye

Iklad

Iklad