Karbantartó (Iklad)

A Delego Kft Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző és -közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük töltse ki a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot.

Karbantartó
72

Feladatok

Mechanikus karbantartóként:

  • Időszakos karbantartások elvégzése
  • Mechanikus gépszerkezetek javítása
  • Pneumatikus, hidraulikus berendezések javítása
  • Lakatos tevékenységhez kapcsolódó munkaműveletek végzése (fúrás, hegesztés, emelőgépkezelés, kéziszerszámok kezelése)
  • Kéziszerszámok használata, mérőeszközök használata
  • Hibák feltárása

Elektromos karbanatartóként:

  • Elektromos karbantartó tevékenységhez kapcsolódó munkaműveletek végzése (fúrás,forrasztás, kéziszerszámok, kisgépek használata, elektromos mérőeszközök használata)
  • Elektropneumatikus, elektrohidraulikus vezérlések javítása
  • Villamos berendezések, elektronikus vezérlések javítása

Elvárások

  • Elektronikus vagy mechanikus szakmunkás / technikusi végzettség
  • Szerzett már tapasztalatot karbantartásban, illetve üzemzavar és hibaelhárítás területén
  • Vállalja a 2-3 műszakos munkavégzést, hétfőtől péntekig, napi 8 órában
  • Jó kézügyességgel, látással és monotónia-tűréssel rendelkezik
  • Pontos, precíz munkavégzés jellemző Önre

Amit kínálunk

Villamos hajtástechnika és generátorok gyártásával foglalkozó partner cégünk számára KARBANTARTÓ (mechanikus és elektromos) munkatársakat keresünk!

  • AZONNALI kezdési lehetőség
  • BEJELENTETT, HOSSZÚ TÁVÚ munkalehetőség
  • MAGAS ÓRABÉR
  • TELJESÍTMÉNY BÓNUSZ (br. 20.246 Ft/hó)
  • KIEMELKEDŐ CAFETERIA (nettó 30.000 Ft/hó)
  • Műszakpótlék (18-06 30%)
  • SZABAD hétvégék
  • NINCS KÖTELEZŐ túlóra, önkéntes alapon vállalhat magasabb fizetésért
  • INGYENES céges buszt biztosítunk a gyors és kényelmes bejáráshoz!

INGYENES céges busz a következő településekről:

Aszód, Acsa, Acsa- Újlak, Bag, Becske, Bercel, Boldog, Ecséd, Egyházasdengeleg, Erdőkürt, Galgata, Galgagyörk, Galgahévíz, Galgamácsa, Gyöngyös, Hatvan, Héhalom, Hévízgyörk, Hort, Iklad, Jobbágyi, Kálló, Kartal, Kerekharaszt, Lőrinci, Máriabesenyő, Nagygombos, Nagykökényes, Nógrádkövesd, Nógrádsáp, Palotás, Petőfibánya, Püspökhatvan, Selyp, Szirák, Tura, Vanyarc, Verseg, Zagyvaszántó.

Munkavégzés helye

Iklad

Iklad