Karbantartó (Budapest)

Karbantartó

Leírás

A 23.kerületi partnerünk a vasúti és haszongépjármű rendszerekhez gyártott fékrendszerek területén világszerte vezető gyártónak számít. Technológiai fejlődésmeghatározóként a cég, több mint 110 éve mértékadónak számít a modern fékrendszerek fejlesztése, gyártása, forgalmazása és szervize területén.

Karbantartó

Feladatok

  • CNC gépek és berendezések, valamint az üzemeltetésükhöz szükséges egyéb kiszolgáló berendezések elektromos és vezérléstechnikai karbantartása
  • Közreműködés mechanikus karbantartásokban és javításokban
  • Megfelelő alkatrészek rendelésének kezdeményezése
  • Részvétel a karbantartási tervek fejlesztésében
  • Munkahelyi 5S fenntartása
  • Szükséges adminisztrációk elvégzése a karbantartási és tartalékalkatrész raktárkezelő szoftverekben

Elvárások
  • Szakirányú végzettséggel (erősáramú villamos végzetség) bírsz
  • 3 műszak vállalása nem okoz gondot
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal rendelkezel
  • Szerszámgépek elektromos hidraulikus, pneumatikus rajzainak olvasása nem okoz gondot számodra
  • Számítógépes ismeretekkel bírsz

MÉG NAGYOBB ESÉLYED VAN, HA
  • Termelő gépek karbantartásában szerzett több éves tapasztalattal rendelkezel
  • SAP ismeretekkel és Vezérléstechnikai ismeretekkel redndelkezel
  • Angol, vagy német nyelv ismereted is van

Amit kínálunk
  • Az elérhető legmodernebb technológiát biztosítjuk számodra
  • Tiszta, modern munkakörnyezetben, színvonalas mérőeszközökkel dolgozhatsz
  • Családias hangulatú csapat tagja lehetsz
  • Új kollégáink beilleszkedését és betanulását mentor programmal támogatjuk
  • Ha ügyesen végzed a munkád és elsajátítasz több folyamatot, belátható időn belül előre léphetsz karrieredben
  • Az alapbér mellett széleskörű juttatási csomagban részesülhetsz
  • Minden munkatársunk után kiterjedt élet-és balesetbiztosítást kötünk, valamint magán egészségbiztosítási csomagban is részesülnek
  • Saját konditermünk és sportegyesületünk is van, ahová örömmel várjuk új belépőinket
  • Céges buszjárat: Kunszentmiklós, Apaj, Dunaharaszti , Budapest, Tass, Dömsöd, Kiskunlacháza, Délegyháza, Dunavarsány, Taksony

Munkavégzés helye

Budapest, Helsinki út 105, 1238 Magyarország

Budapest