Karbantartó / Gépkarbantartó (Pécel)

A Delego Kft. Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot.

Munkaerő -közvetítési engedélyszám: 680-3/2012-0900

Karbantartó / Gépkarbantartó
225

Feladatok

  • Gyártósoron lévő gépek és berendezések karbantartása
  • Új gépek, gyártósorok indításában/beüzemelésében való aktív részvétel
  • Elektromos szerelési feladatok ellátása
  • Előforduló hibák okainak feltárása, azok javítása
  • Karbantartási terv szerinti ellenőrzési feladatok elvégzése, megelőző javítások végrehajtása
  • Elvégzett feladatok dokumentálása

Elvárások

  • Középfokú elektronikai végzettség (Pl: erősáramú berendezés szerelő, elektrotechnikus stb.)
  • Legalább 3 éves karbantartói tapasztalat (Előny gyártó/termelő területen szerzett hasonló munkakörben szerzett tapasztalat)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Három műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

Stabil hátterű autóipari beszállító partner cégünk részére munkatársakat keresünk Karbantartó/ Gépkarbantartó pozícióba (elektromos, erősáramú terület) péceli munkavégzésre.

KIEMELKEDŐ fizetés - INGYENES bejárás

Dolgozz 3 műszakos munkarendben napi 8 órában

HÉTFŐTŐL PÉNTEKIG,

FEJLŐDJ a céggel EGYÜTT!

  • KIMAGASLÓ bérezés – JELÖLD MEG a REÁLIS bérigényedet és megnézzük, hogy mit tudunk biztosítani, hogy NEKED is jó legyen!
  • CAFETERIA juttatás
  • FIZETETT munkaközi SZÜNETEK
  • MŰSZAKPÓTLÉK
  • NINCS kötelező túlóra, de VAN lehetőség rá!
  • SZABAD hétvégék
  • INGYENES céges buszjárat, de egyéb településekről is támogatjuk a bejárást
  • Teljes munkaidős állás HOSSZÚ TÁVON egy STABIL, multinacionális cégnél

INGYENES CÉGES BUSZJÁRATOKKAL segítjük bejárásod a következő településekről: Aszód, Bag, Dány, Gödöllő, Hévízgyörk, Isaszeg, Pécel, Tura, Valkó, Zsámbok, Farmos, Gyömrő, Maglód, Mende, Nagykáta, Sülysáp, Szentmártonkáta, Tápióbicske, Tápiógyörgye, Tápióság, Tápiószecső, Tápiószele, Tápiószentmárton, Galgahévíz, Kartal.

További településekről érkezőknek támogatást biztosítunk az utazásra (86 % távolsági bérlet támogatás tömegközlekedésre, 15 Ft/km üzemanyagtérítés autóra)

Munkavégzés helye

Pécel

Pécel