Karbantartó-mechanikus (Budapest)

Karbantartó-mechanikus

Leírás

Siemens Energy vállalata számára keresünk mechanikus karbantartó munkatársakat, akár azonnali kezdéssel!

Feladatok

  • Tervezett karbantartások elvégzése utasítás alapján
  • Napi hibaelhárítás és karbantartási feladatok elvégzése a csoportvezető utasítása alapján
  • Javítási megrendelések kezelése, javítási és karbantartási dokumentáció vezetése.
  • A felmerülő alkatrész és karbantartási segédanyag igényének jelzése a raktáros felé.
  • Fejlesztési és hiba-megelőzési javaslatok a csoport, illetve a karbantartási vezető felé.
  • Munka- és tűzvédelmi, minőség- és környezetirányítási előírások betartása.
  • Munkahelyi rend (5S rendszer) betartása

Elvárások
  • Géplakatos, vagy mechatronikai technikus végzettség
  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • Gyakorlat műszaki rajzolvasásban
  • Irodai számítógépes programok (MS Office) alapfokú ismeret

Amit kínálunk
  • Motiváló alapbér
  • 40%-os műszakpótlék műszakos munkavégzés esetén
  • 50%-os hétvégi pótlék
  • Kiemelkedő cafetéria havonta
  • Próbaidő után 10%-os teljesítmény prémium
  • Telephelyi éves prémium - feltételek teljesülése esetén
  • Utazási támogatás
  • Csoportos életbiztosítás
  • UNION magánegészségbiztosítás
  • Munkaruha biztosítása és tisztítása
  • Munkatársi ajánlási program
  • Stabil vállalati háttér
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Lehetőség szakmai fejlődésre
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Céges autóbuszok a következő településekről: Pásztó, Apc, Zagyvaszántó, Selyp, Lőrinci, Hatvan.
  • Szálláslehetőség biztosítása

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest