Karbantartó (Mechanikus vagy elektromos) (Budapest)

A Delego Kft. Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő- kölcsönző vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot.

Munkaerő- kölcsönzési engedélyszám:1432-1/2012-1300-915

Karbantartó (Mechanikus vagy elektromos)
232

Feladatok

  • Gyártás során használt gépek, berendezések szakszerű karbantartása
  • Terv szerinti ellenőrzések elvégzése
  • Ad hoc meghibásodások feltárása és elhárítása
  • Gépek üzembe helyezése, folyamatos működésének biztosítása
  • Szükséges alkatrészek, alapanyagok folyamatos felügyelete, szükség esetén intézkedés a beszerzésről
  • Kapcsolódó adminisztráció elvégzése

Elvárások

  • Középfokú szakirányú végzettség (villanyszerelő, erősáramú technikus vagy mechanikus végzettség)
  • Gépek, berendezések elektromos/mechanikus karbantartásában, hibakeresésben szerzett tapasztalat
  • Alapfokú műszaki rajzok olvasása (elektromos karbantartó esetén)
  • Tanulási hajlandóság
  • Műszaki beállítottság
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • 4 műszakos munkarend vállalása
  • Alapszintű számítógépes ismeret
  • Munkavédelmi és technológiai szabályok betartása
  • Csapatjátékos hozzáállás

Amit kínálunk

Olaj- és száraz transzformátorok gyártásával, fejlesztésével foglalkozó multinacionális partnerünk számára új munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:
Karbantartó (elektromos vagy mechanikus
Budapest, XXI. kerület
Modern munkakörülmények - AZONNALI kezdés - VERSENYKÉPES, tapasztalattal arányos fizetés - CSALÁDIAS légkör

  • Azonnali kezdés
  • Versenyképes fizetés, szakmai tapasztalat alapján
  • Folyamatosan növekvő termelésnek köszönhetősen HOSSZÚ TÁVÚ, STABIL munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Egyéb juttatások:
    • NEGYEDÉVES BÓNUSZ
    • 10%-os HAVI BÓNUSZ
    • CAFETERIA (br. 504 000 Ft/év)
    • Műszak pótlék
  • BEJELENTETT munkaviszony HOSSZÚ TÁVON
  • Megbecsülés és elismerés, fejlődési lehetőség
  • Ingyenes egészségügyi szűrővizsgálatok évente többször
  • Munkavégzés helye: Budapest, XXI. kerület
  • Műszakrend: 4 műszak: 2 nap munka – 2 nap szabadnap váltakozása, napi 12 óra munka

Budapest