Karbantartó (mechanikus/elektromos) (Bük)

Karbantartó (mechanikus/elektromos)

Leírás

Multinacionális partnerünk számára keresünk kollégákat, az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A rábízott gépsor termeléssel összhangban való kezelése és üzemeltetése
  • Gép- és alkatrészhibák elhárítása, valamint az ezzel kapcsolatos dokumentáció elkészítése
  • Hibaelemzés
  • Villamosipari szabványok betartása
  • Napi munkához tartozó adminisztráció elvégzése
  • Területén jelentkező veszteségek minimalizálása
  • Megelőző és üzemviteli karbantartási feladatok elvégzése
  • Raktári anyagok szabályos kezelésének, ki és visszavételezésének betartása.
  • Gépcsoport fejlesztése

Elvárások

  • Alapfokú számítástechnikai ismeretek
  • Hegesztői ismeretek (csak mechanikus végzettség esetében)
  • Ipari elektronikák alapszintű ismerete (csak elektromos végzettség esetében)
  • Villamos, mechanikus és pneumatikus rajzolvasási ismeretek
  • Szakirányú végzettség (mechanikus vagy villamos)
  • Üzemviteli karbantartásban szerzett tapasztalat
  • Folyamatos műszak vállalása

#helpingwestbluecollar

#whiteandbluecollar

Amit kínálunk

  • Biztos háttér, stabil munkahely
  • Versenyképes jövedelem
  • Kimagasló juttatási csomag (bónusz,cafeteria,babacsomag,vásárlási kedvezmények)
  • Utazási bérlet térítése 100%-ban
  • Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres vállalat

Munkavégzés helye

Bük

Bük