Karbantartó mérnök (Mór)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére:

Karbantartó mérnök

Feladatok

  • A gyár létesítményeinek összes telepítésével, javításával és karbantartásával kapcsolatos művelet lebonyolításának támogatása, dokumentációk elvégzése, nyomon követése;
  • A gyártó gépek, berendezések felügyelete, állapotuk ellenőrzése, hibák elhárítása;
  • Fej gyártósori rendszerek, berendezések fejlesztése;
  • A megelőző karbantartási terv kezelése, fejlesztése, karbantartási dokumentáció, munkautasítások készítése, fejlesztése;
  • Berendezések kihasználtságának elemzése, riportálása, akciótervek készítése;
  • A termelés folyamatosságának biztosítása;
  • Felülvizsgálja a szerszám és tartalék alkatrész készletet, és szükség esetén azok rendelése;
  • Karbantartás és üzemeltetés mindennapi operatív feladatainak szervezése, támogatása, irányítása;
  • MES/EMS/ SAPrendszer használata;
  • Műszaki kieső idők minimális szinten tartása;
  • A területen dolgozó kollégák munkájának irányítása és ellenőrzése;
  • A gyártási folyamatok és a karbantartási rendszer fejlesztésében való aktív részvétel;
  • A gyártósorok minőségi, megbízhatósági mutatóinak ellenőrzése, elemzése, fejlesztési javaslatok kidolgozása;
  • A külső alvállalkozók és szerviz partnerekkel való kapcsolattartás.

Elvárások

  • Műszaki felsőfokú végzettség (gépész-, villamos-, mechatronikai mérnök);
  • Magabiztos az Ms Office tudás;
  • Angol középszintű nyelvismeret.

Amit kínálunk

  • Támogató munkaközeg;
  • Versenyképes bérezés;
  • Motiváló feladatok.

Munkavégzés helye

  • Mór, Kisbér

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Mór