Karbantartó mérnök (Debrecen)

Debreceni partnerünkhöz keresünk karbantartó mérnök kollégát.

Karbantartó mérnök

Feladatok

  • Karbantartási dokumentációk struktúrájának kialakítása, fejlesztése
  • Karbantartási riportok, kimutatások készítése, nyilvántartások folyamatos vezetése és feltöltése
  • Vállalatirányítási rendszerek használata, fejlesztése, a karbantartási terület adatainak naprakészen tartása
  • Proaktív részvételért a fejlesztendő és problémamegelőző folyamatok kidolgozásában
  • Üzleti kommunikáció kialakítása és fenntartása a cég  beszállítóival és partnereivel
  • Belső auditok támogatása, dokumentációs háttér fenntartása
  • Gépek, berendezések, eszközök rendelkezésre állásának biztosítása
  • Gépek hatékonyságára, állásidőkre, hiba okokra vonatkozó elemzések készítéséért
  • Karbantartási költségek csökkentését szolgáló fejlesztések megvalósítása
  • Gyártósorokon végzendő műszaki változtatások elvégzésének felügyelete
  • A berendezések fejlesztése, karbantarthatóságuk javítása
  • Műszakos karbantartási feladatok koordinálása, ellenőrzése
  • Megelőző karbantartások tervezése, előkészítése, és ellenőrzése
  • Tartalék alkatrész felhasználás tervezése, kontrollálása, optimalizálása

Követelmények

  • Szakirányú mérnöki végzettség
  • Műszaki rajz olvasási képesség
  • Microsoft Excel, Power Point és adatbázis kezelés magas szintű ismerete
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás elengedhetetlen
  • A szakmához kapcsolódó jogszabályok, szabványok, biztonságtechnikai előírások ismerete
  • Innovációs képesség
  • Pontosság, precizitás, rendszerezettség
  • Külföldi betanulásra való hajlandóság 2-3hét

Előny:

  • Power BI használatában jártasság előny
  • SAP ismeret előny

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Színes juttatási csomaggal várunk: cafeteria, munkába járási támogatás, egészségügyi szűrőbusz, sportolási lehetőségek, szemüveg támogatás, tanulmányi támogatások, születésnapi, nőnapi és karácsonyi ajándékok, bónuszok, egyéb béren kívüli juttatások.
  • Ebben a pozícióban nincs két ugyanolyan nap.
  • Teret engednek a kreativitásodnak, számítanak az újító megoldási javaslataidra.
  • Stabil és kiszámíthatóan működő vállalati háttér. Hosszútávú karrierlehetőség,, multinacionális környezetben.
  • Egy sokszínű és támogató csapat vár rád, ahol nagyon befogadóak a kollégák. Figyelnek a közösségépítésre és a személyes, valamint a szakmai fejlődési lehetőségek biztosítására is.
  • Jól megközelíthető, modern irodaépületben, kiváló infrastruktúrával dolgoznak. Figyelünk arra, hogy a munkádhoz minőségi eszközöket biztosítsanak. Home office lehetőséget is nyújtanak számodra.

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen