Karbantartó mérnök (Eger)

Karbantartó mérnök

Leírás

Eger környéki gyártópartnerünk számára keresünk Karbantartó mérnök munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok

  • Gyártósorok, gyártógépek javítása, karbantartása
  • Megelőző karbantartás tervezése, javító intézkedések elvégzése
  • Hibakeresés, hibaelhárítás
  • Karbantartó csapat szakmai támogatása
  • Beszállítókkal, gépgyártóval és szervizekkel való kapcsolattartás

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (Gépészmérnök vagy Mechatronikai mérnök)
  • Hasonló környezetben szerzett szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Tervezőprogramok ismerete (AutoCAD; CATIA)

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:

  • PLC programozói ismeretek
  • Hidraulikus, pneumatikus ismeretek
  • SAP ismerete

Amit kínálunk

  • Nagy múltú, stabil vállalati háttérrel rendelkező munkahely
  • Munkába járás támogatása, cafetéria, egyéb béren kívüli juttatások
  • Szerződéses buszjáratok több irányból
  • Munkaruha biztosítása
  • Céges rendezvények, egészségmegőrző és kulturális programok

Munkavégzés helye

Heves megye

Eger