Karbantartó mérnök (Esztergom)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére:

Karbantartó mérnök

Feladatok

  • A karbantartási terület műszaki támogatása;
  • A karbantartáshoz kapcsolódó folyamatok kialakítása;
  • Az aktuálisan fellépő valamint a megelőző karbantartások megszervezése és lebonyolítása;
  • Karbantartási területen dolgozó kollégák fejlesztése;
  • Karbantartási dokumentációk kezelése;
  • A karbantartási pótalkatrész raktár kezelése.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Karbantartás területén szerzett szakmai tapasztalat;
  • Legalább alapfokú angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Modern, automatizált gyártó környezet;
  • Rugalmas munkaidő (törzsidő 9-15 óra között);
  • 13 havi fizetés;
  • Ösztönző havi bónuszok;
  • Cafeteria.

Előnyök

  • Ha ismered a Siemens PLC vezérlést;
  • Magabiztos angol nyelvtudásod van.

Munkavégzés helye

  • Esztergom

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Esztergom