Karbantartó Mór (Mór)

Karbantartó Mór

Leírás

Móri partnerünk új technológiai eljárásokat fejleszt ki a vevői elégedettség elérése érdekében. A cég saját állományába keresünk Szerszámkarbantartó/ Fröccsöntési gépkarbantartó/ Villamos karbantartó pozícióba munkatársakat

Feladatok

  • Napi karbantartási feladatok elvégzése
  • Gépek és eszközök karbantartása
  • Készletnyilvántartás és dokumentáció vezetése
  • Egyéb, terület specifikus feladatok

Elvárások
  • Géplakatos/szerszámkészítő végzettség vagy mechatronikai végzettség
  • Minimum 2 éves szakmai tapasztalat

Amit kínálunk
  • Belépési-, teljesítmény- és egyéb bónuszok
  • Cafetéria
  • Ingyenes céges buszjáratok
  • Kedvezményes üdülési-, vásárlási- és szolgáltatás igénybevételi lehetőség
  • Egyéb juttatások

Munkavégzés helye

Mór

Mór