Karbantartó munkatársat keresünk (Nyírbátor) (Nyírbátor)

Karbantartó munkatársat keresünk (Nyírbátor)

Feladatok

  • A cég által üzemeltetett létesítményekben lévő épületgépészeti rendszerek üzemeltetése és karbantartása
  • Épületfelügyeleti rendszer használata
  • Feszültség kimaradás utáni ellenőrzések végrehajtása
  • Kisebb gépészeti hibák elhárítása, javítása
  • Részvétel és támogatás a létesítményt érintő elektromos karbantartásoknál
  • Munkalapok készítése az elvégzett munkákról
  • Alvállalkozók munkavégzésének szakmai felügyelete.

Elvárások

  • Épületgépész vagy villanyszerelő végzettség
  • Elektromos/gépész rajzok ismerete
  • Legalább 2 év szakmai gyakorlat.
  • Precizitás, gyors helyzetfelismerés, önálló munkavégzés.

Előnyök

  • Épületüzemeltetésben szerzett tapasztalat.
  • Villamosbiztonsági mérések végzéséhez való jogosultság (ÉV, VV, EBF, FAM).
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek.
  • Emelőgép jogosítvány
  • Targonca jogosítvány.

Amit kínálunk

Vállalat

  • Stabil nagyvállalati háttér
  • Jó munkahelyi légkör, modern környezet

Karrier

  • Képzési és fejlődési lehetőségek

Bérezés és juttatások

  • Teljeskörűen bejelentett foglalkoztatás
  • Piacképes jövedelem
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítás

Leírás

Magyarország piacvezető ingatlan szolgáltatásokat nyújtó vállalataként több millió négyzetméter épületet, külterületet kezelnek Megbízónk. Mindezt hatékony együttműködéssel és kiemelkedő szakmaisággal valósítják meg, amelyhez további szakemberekre van szükségük! Csapatuk erősítéséhez Nyírbátor városi munkavégzéssel Karbantartó munkakörbe munkatársakat keresünk Coloplast gyárba!

Munkavégzés helye

Nyírbátor

Nyírbátor