Karbantartó technikus (Budapest)

Érdekelnek az elekromos és a mechanikus javítások is? Szívesen foglalkoznál villamosokkal?

Akkor ne habozz, jelentkezz!

Nemzetközi kötöttpályás járművek gyártásával és szervizelésével foglalkozó partnerünk budapesti leányvállalatához keresünk karbantartó technikus kollégákat bővülés miatt.

Karbantartó technikus

Feladatok

  • Villamos járművek elektromos ÉS mechanikus karbantartása
  • Hibakeresés elektronikai és műszaki rajzok alapján
  • Diagnosztikai programok használata, hibanaplók letöltése, hibák elemzése
  • Az elvégzett szervizelési munkák precíz dokumentálása

Követelmények

  • Legalább középfokú műszaki vagy elektronikai végzettség
  • Minimum alapfokú angol nyelvtudás (aktív)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Minimum 1 éves releváns szakmai tapasztalat (elektromos és mechanikus hibák keresésében és javításában)

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Családias légkör
  • Megbízható, stabil cég
  • Modern, korszerű munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest