Karbantartó technikus (Rétság)

A hirdetés már lejárt!

Karbantartó technikus

Leírás

Rétsági alumínium öntvényekkel foglalkozó partnerünk részére keresünk KARBANTARTÓ kollégákat.

Feladatok

  • Gépek, berendezések biztonságos körülmények közötti üzemeltetése
  • Az üzem hibamentes működésének biztosítása
  • Az üzemben használt hidraulikus és pneumatikus gyártógépek működésének ellenőrzése, meghibásodásainak feltárása , gépek karbantartása
  • Beavatkozást igénylő hibák és hiányosságok haladéktalan eseti megszüntetése
  • Az üzem gyártógépek alkatrészeinek felújítása, javítása
  • Tervszerű megelőző karbantartási munkák elvégzése
  • Karbantartáshoz kapcsolódó adminisztráció kezelése

Elvárások
  • Középfokú műszaki végzettség - mechatronikai, elektrotechnikai vagy gépésztechnikus végzettség
  • Ipari gépek, berendezések karbantartásában szerzett jártasság
  • 12 órás munkarend vállalása
  • Pneumatikus és hidraulikus rendszerek ismerete
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Fejlődés, tanulási hajlam
  • Megmunkálási és hegesztési ismeretek

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk
  • Kiemelkedő versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Munkabér-előleg igénylési lehetőséget
  • Jól tervezhető munkaidő-beosztást
  • SZÉP kártya juttatást
  • Képzési, továbbképzési lehetőséget
  • Dolgozói ajánlói program
  • Munkába járás támogatása

Munkavégzés helye

Rétság

Rétság