Karbantartó technikus (WHC011375) (Zalaegerszeg)

Karbantartó technikus (WHC011375)

Légy részese egy családias csapatnak és munkakörnyezetnek! Zalaegerszegre keresünk munkavállalókat karbantartó technikus pozícióba.

Feladatok:

  • A termelőeszközök és kiszolgáló berendezések folyamatos működésének biztosítása, karbantartása, javítása
  • A karbantartási terv utasítása alapján, az időszakos karbantartások elvégzése, azok dokumentálása

Elvárások:

  • Elektroműszerész, villanyszerelő, gépszerelő, vagy mechatronikai technikus végzettség valamelyike
  • Finom-mechatronikai, automata gépek szerelésében szerzett tapasztalat
  • Pneumatikai ismeretek
  • Termelő vállalatnál karbantartási területen szerzett tapasztalat
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Megbízható, önálló munkavégzés a betanulás után

Munkavégzés helye

Zalaegerszeg