Karbantartó - Villanyszerelő (Törökszentmiklós)

Karbantartó - Villanyszerelő

Leírás

Törökszentmiklósi nemzetközi hátterű stabil vállalat Karbantartó-villanyszerelő munkakörbe várja új munkatársát!

Feladatok

  • Napi szintű villamos hibák elhárítása (hálózatokon, termelőgépeken) + ezek dokumentálása
  • Tervezett karbantartások elvégzése
  • Elektromos szekrények, vezérlések építése és karbantartása
  • Beszerezendő anyagok, alkatrészek igények megadása

Elvárások

  • Villanyszerelői szakképzettség
  • Két műszakos munkarend vállalása (délelőtt, és délutános)
  • Készenlét (hétvégi is) vállalása
  • Nagyfokú önállóság

Amit kínálunk

  • Stabil megbízható munkahely
  • Belépés napjától cafetéria jogosultság
  • Biztonságos rendezett körülmények
  • Munkába járás támogatása
  • Munkaruha, bakancs ingyenesen biztosított

JELENTKEZÉSEDHEZ KÉRJÜK CSATOLJ ÖNÉLETRAJZOT!

Bejárást Mi biztosítjuk INGYENESEN az alábbi településekről:

Szolnok, Szajol, Mezőtúr, Kétpó, Kisújszállás, Kenderes, Tiszatenyő, Kengyel, Cibakháza, Martfű, Tiszaföldvár, Homok, Kuncsorba, Örményes, Fegyvernek, Szapárfalu, Túrkeve, Kétpó, Surjány, Homok, Tiszapüspöki, Gyomaendrőd, Karcag, Kunhegyes, Tiszabura, Tiszaroff, Tiszagyenda, Bánhalma

Munkavégzés helye

Törökszentmiklós