Kazánkezelő (Baja)

Tele vagyunk lehetőségekkel, élj velük te is! Ha szeretnél friss és egészséges élelmiszer előállítás élményében, annak bármely fázisában részt venni, valódi és kóstolható értéket teremteni, ezáltal tanulni és fejlődni, akkor nálunk a helyed. Csatlakozz a Pick Szeged Zrt. csapatához.

Kazánkezelő

A munkakör célja:

A bajai telephely gőz-, hideg- és melegvíz, valamint földgáz ellátás és fűtésszolgáltatás folyamatos, biztonságos és gazdaságos biztosítása; kazánház, hőközpontok, vízellátás berendezéseinek és rendszereinek folyamatos üzemeltetése és ellenőrzése.

Feladataid lesznek:

  • A telep működéséhez szükséges hőenergia igény szerinti biztosítása, ipari hőellátó rendszer üzemeltetése, beleértve a kazánházban termelt gőzt és a hőközpontokban előállított melegvizet is, valamint a fűtési rendszerek kezelését.
  • Gondoskodik a hőenergia ellátásához szükséges gépek, berendezések, készülékek és rendszerek szakszerű, biztonságos és energiatakarékos üzemeltetéséről.
  • Kazánházi és hőközpontos feladatai mellett szükség esetén a vízellátó rendszerrel kapcsolatos munkálatokat is végez.
  • Feladatával kapcsolatos kisebb karbantartások elvégzése; az összegyűjtött és naplózott mérések, adatok rögzítése és ellenőrzése.
  • A kezeléséhez tartozó terület megkövetelt higiéniai szinten tartása.

Miért válassz minket?

  • Integrált működésünknek köszönhetően rendkívül színes karrierlehetőségek várnak rád.
  • Velünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid.
  • Együtt ötletelünk a jövőről, helyben döntünk és közösen valóra is váltjuk.
  • Folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk.
  • Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá.
  • Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.

Mit nyújtunk?

  • alapbéren felüli bónuszrendszer
  • munkahelyi meleg étkezés
  • választható béren kívüli juttatás
  • kedvezményes dolgozói vásárlás
  • munkaruházat
  • egészségbiztosítás

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • valamilyen műszaki előképzettség (gépész, villanyszerelő, műszerész) vagy érettségi
  • folyamatos 12 órás munkarend vállalása
  • szakirányú végzettség hiányában vállalod a kazánkezelő szakképesítés megszerzését, melyet mi biztosítunk számodra
  • jó fizikai felkészültség, állóképesség
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • gyakorlatiasság, rugalmasság, jó stressz tűrő és problémamegoldó képesség

Előnyt jelent számodra:

  • érvényes földgáz üzemeltetésű berendezések kezelőinek kötelező továbbképzése (5 éven belüli)
  • kazánkezelő/kazánfűtő/hőközpont kezelő munkakörben megszerzett több éves gyakorlat
  • víz- és központi fűtés szerelő végzettség
  • érvényes tűzvédelmi szakvizsga
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office, internet)

Munkavégzés helye

Baja

A Pick Szeged Zrt. a térség egyik legnagyobb húskészítmény-gyártó vállalata. Töretlen sikereink másfél évszázados tapasztalatunknak, a generációról generációra öröklődő szaktudásnak, valamint a hagyományok és a minőség iránti elkötelezettségünknek köszönhető. Márkáink – a PICK, a HERZ, a FAMÍLIA és a RINGA – saját termékszegmensükben a kiváló minőséget jelentik.
A Pick Szeged Zrt. a Bonafarm Csoport tagja, amely Közép-Kelet-Európa egyik legnagyobb, vertikálisan integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja. Tevékenysége a növénytermesztéstől a takarmánygyártáson és állattenyésztésen át az élelmiszer-feldolgozásig és a borászatig terjed. Összesen közel 8600 szakértő kollégánk dolgozik nap mint nap a közös sikerekért.

Baja