Víz-, gáz- és fűtésszerelő (Budapest)

Egyedi gépészeti rendszerek kialakításával, ipari rendszerek építésével foglalkozó cég megbízásából keresünk bővítés céljából új munkatársat az alábbi pozícióba:

Víz-, gáz- és fűtésszerelő

Elvárások:

  • Szakképzettség és legalább 5 év szakmai tapasztalat víz-, gáz- és fűtésszerelés területén,
  • Önálló munkavégzési képesség,
  • Precizitás és magas színvonalú munkavégzés,
  • Műszaki tervek, rajzok értelmezésének képessége,
  • B kategóriás jogosítvány
  • Feladatok:

  • Víz-, gáz- és fűtésrendszerek kivitelezése ipari létesítményekben és lakóépületekben,
  • Új és meglévő csőhálózatok teljeskörű gépészeti kivitelezése, felújítása és karbantartása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem tudásszint és szorgalom alapján: nettó 500.000-660.000 Ft,
  • Teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony,
  • Hosszútávú munkalehetőség stabil vállalati környezetben,
  • Kellemes munkahelyi légkör, jó hangulat,
  • Segítőkész és képzett kollégák,
  • Magas minőségű kézi és gépi szerszámzat,
  • Egységes munkaruha biztosítása,
  • Céges autó,
  • Képzés,
  • Tervezői háttér, ,

Ha úgy érzed, hogy szeretnél csatlakozni egy olyan csapathoz, ahol a magas színvonalú munkavégzés és a szakmai fejlődés kiemelt fontosságot kap, akkor várjuk jelentkezésed!

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest