Képzési koordinátor (Debrecen)

Humán Centrum Kft.

Képzési koordinátor

Leírás

Most csatlakozhat az autóipar területén nemzetközi szinten meghatározó szerepet betöltő partnercégünk debreceni gyáregységéhez. A folyamatos innovatív fejlesztéseknek köszönhetően nem csak egy stabil, hosszú távú munkahelyet biztosítanak, hanem komoly szakmai tudást és karrierlehetőséget is.

Feladatok

  • Képzési alkalmak szervezése és koordinálása a minőségbiztosítási osztály számára (általános és specifikus mérnöki és technikusi kompetenciákra fókuszálva)
  • Képzési naptár kidolgozása, ütemezése és kommunikálása az érintettek felé
  • Hatékony kommunikáció biztosítása az oktatók, a résztvevők és az osztályvezetők között a zökkenőmentes képzési folyamatok érdekében
  • A képzések részvételi adatainak és eredményeinek nyomon követése, pontos nyilvántartása
  • A minőségbiztosítási adminisztrátor támogatása a terület eseményeinek szervezésében (pl. anyagbeszerzés, plakátok tervezése angolul és magyarul, helyszíni támogatás az eseményeken)

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office programok magas szintű ismerete (Excel, PowerPoint, Word)
  • Autóipar és/vagy megújuló energiaipari ismeretek
  • Legalább 2 év munkatapasztalat
  • Logikus gondolkodásmód
  • Jó kommunikációs készség
  • Határozott fellépés

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Éves bónusz
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Modern munkakörnyezet
  • Utazási költségtérítés (30 Ft/km vagy távolsági bérlet 100%)
  • Céges buszjárat
  • Lehetőség egy újonnan induló gyáregység folyamatainak kialakításában való részvételre

Előnyök

  • Grafikai tervezési ismeretek
  • Gyártásban vagy nemzetközi cégnél szerzett képzésszervezési tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Debrecen
Debrecen