Kereskedelmi asszisztens (Dunakeszi)

A hirdetés már lejárt!

MARY-KER PASTA KFT. Közép-Európa legnagyobb és egyik legkorszerűbb technológiai hátterével rendelkező 100%-ban magyar, családi száraztészta gyártó és forgalmazó vállalkozása

Kereskedelmi asszisztens

munkatársat keres.

Feladatok:

  • rendelésfelvétel és rögzítés
  • értékesítési vezető, területi vezető munkájának támogatása, főként nemzetközi láncok
  • területi képviselők adminisztrációs feladatainak koordinálása
  • kereskedelmi ajánlatok, kalkulációk, árlisták, egyedi árak előkészítése és elkészítése
  • havi, heti, napi riportok, kimutatások, prezentációk és elemzések elkészítése
  • szerződések előkészítése, éves keretszerződések nyomon követése
  • kereskedelmi akciók háttér dokumentációja
  • folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel és a társosztályokkal

Alkalmazási feltételek:

  • középfokú végzettség
  • legalább 3 év szakmai tapasztalat kereskedelmi asszisztencia területén
  • MS Excel program magasszintű ismerete, melyet kiválasztás során tesztelünk
  • nagyfokú terhelhetőség
  • jó kommunikációs készség
  • önálló, kreatív munkavégzés

Előny:

  • azonnali munkakezdés
  • gyakorlat valamely integrált vállalatirányítási rendszer használatában
  • PDA rendszer ismerete
  • angol vagy német nyelv társalgási szintű ismerete

Ajánlatunk:

  • hosszú távú, stabil munkahely
  • fiatal csapatban, bővülő piacon végezhető munka

Munkavégzés helye:

Dunakeszi

Fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Dunakeszi