Vodafone értékesítő (Budapest)

Vodafone Partnerüzleteket üzemeltető cég megbízásából keresünk Budapesti (Campona, Soroksár, Óbuda), továbbá Budakalász és Dunakeszi Auchan, valamint Vác áruházakban található üzleteikbe új kollégákat az alábbi pozícióba:

Vodafone értékesítő

Elvárások:

Pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk!, ,

Téged keresünk, amennyiben magadra ismersz:,

  • Eredményorientált, sikerfókuszú személyiség,
  • Kezdeményező és együttműködésre törekvő csapatjátékos,
  • Pontos és precíz a munkavégzés során,
  • Kiváló kommunikáció szóban és írásban egyaránt,
  • Erős felhasználói szintű Office ismeretek

Feladatok:

  • Az üzlettérben tartózkodó ügyfelek barátságos, professzionális kiszolgálása,
  • Az értékesítési lehetőségek felfedezése és kiaknázása minden folyamatban,
  • Ügyfelek valós igényeinek felmérése,
  • A számukra releváns termékek és szolgáltatások bemutatása és ajánlása,
  • A Vodafone által előírt értékesítési módszer és folyamatok használata,
  • Meglévő ügyfelek előfizetéseivel kapcsolatos ügyintézés, tájékoztatás,
  • Panaszok, reklamációk kezelése mindig a maximális ügyfél-elégedettség elérése érdekében,
  • Szervizes ügyintézés és adminisztráció

Amit kínálunk:

  • Fix alapfizetés + jutalék + ösztönzők + bónusz + cafeteria,
  • Megbízható, hosszú távú, stabil munkakörnyezet,
  • Alapfizetés: bruttó 326 000 Ft, nettó 216 790 Ft /25 év alatt nettó 265.690 Ft/,
  • Havi nettó 20 000 Ft cafeteria Szép Kártyán,
  • Felső plafon nélküli jutalékrendszer,
  • Havi értékesítési ösztönzők,
  • Eltöltött évek utáni emelkedő bónuszrendszer,
  • Dolgozói tarifacsomag neked és a családodnak is,
  • Multinacionális, fiatalos, inspiráló munkakörnyezet és feladatok,
  • Szakmai fejlődés, folyamatos tréning lehetőség, mentori támogatás, hogy a legjobbat hozhasd ki magadból,
  • Elfogadó és nyitott közösség, ,
  • Összefoglalva:, A fizetés összetevődik a fix alapbérből br. 326.000 Ft (nettó 216.790 Ft) és 20.000 Ft cafetériából, ezekre jön továbbá az értékesítési jutalék, valamint a különböző ösztönzők és bónuszok., ,
  • Munkaidő:, Teljes munkaidő, napi 8/ heti 40 óra, ,
  • A munkába lépés időpontja:,
  • Azonnali kezdés

Munkavégzés helye:

Budapest, Dunakeszi, Budakalász, Vác

Budapest