Kereskedelmi asszisztens (Mórahalom)

A hirdetés már lejárt!

Zöldség, gyümölcs- és füszértáru nagykereskedelemmel foglalkozó cég megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Kereskedelmi asszisztens

Elvárások:

Középfokú végzettség, Kereskedelemben adminisztratív területen szerzett tapasztalat., Gazdasági és kereskedelmi folyamatok ismerete, Számlázásban szerzett tapasztalat, Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel), Önálló munkavégzés, Állandó délutános műszak (vasárnaptól-csütörtökig 15-23:30)

Feladatok:

Rendelések felvétele, egyeztetése, koordinálása, Partnerekkel való kapcsolattartás, Számlázás, számlakezelés, bevételezés, Levelek postázása, érkeztetése, Szállítólevél írás

Amit kínálunk:

Hosszú távú álláslehetőség , Fiatalos, támogató, lendületes csapat, Változatos feladatok

Munkavégzés helye:

Mórahalom

Mórahalom