KERESKEDELMI ASSZISZTENS (Budapest)

FMCG partnerünk XIII. kerületi irodájába keresünk

KERESKEDELMI ASSZISZTENST

Feladatok

  • A kereskedelmi osztály munkatársainak támogatása adminisztratív feladatokban
  • Szerződések megírása, regisztrálása, nyomon követése
  • Kereskedelmi statisztikák, riportok készítése
  • Belső irányelvek és folyamatok naprakész nyomon követése
  • Rendezvényeken való aktív részvétel / cégképviselet

Elvárások

  • Középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előnyt jelent
  • Középfokú aktív angol nyelvtudás
  • Adminisztratív munkakörben szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • Kereskedelmi vagy jogi területen szerezett tapasztalat előny
  • Projektekben, fejlesztésekben való részvétel
  • Megbízható, pontos személyiség
  • Monotóniatűrő képesség

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Folyamatos fejlődési lehetőség egy biztos hátterű vállalatnál

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését és megfelel a követelményeknek kérjük küldje el a pályázatát A Jelentkezem az állásra" gombra kattintva, a tárgy mezőben a "Kereskedelmi asszisztens" pozíció megnevezésével.

Budapest