Kereskedelmi asszisztens (Budapest)

A Belgian pralinék, Dilmah teák, Lorenz chipsek, és más prémium élelmiszerek importőr cége, a G.I.F.T. Kft.

KERESKEDELMI ASSZISZTENST

keres Budapest XI. kerületi irodájába.

Feladatok

  • A cég import márkáihoz kapcsolódó kereskedelmi feladatok irodai támogatása az Értékesítési vezető és a Key account managerek irányítása alatt
  • Értékesítést támogató riportok készítése
  • Az értékesítéstől származó adatok, információk kezelése, rendszerezése
  • Forgalmi riportok készítése a külföldi szállító partnerek részére
  • Termék listázások a vevői hálózatok online rendszerébe

Elvárások

  • Legalább középfokú iskolai végzettség
  • Kereskedelmi adminisztrációs területen szerzett min. 1 éves tapasztalat
  • Magas szintű Microsoft Office – Elsősorban Excel, Windows felhasználói ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás (előny, de nem feltétel)
  • Precíz, pontos munkavégzés, igényesség, problémamegoldó szemléletmód

Amit kínálunk

  • Kreatív munka dinamikusan fejlődő nemzetközi prémium márkákkal
  • Együttműködő munkahelyi környezet
  • Versenyképes jövedelem

Magyar nyelvű fényképes önéletrajzát nettó jövedelemigénye megjelölésével 2021. december 1-ig várjuk.

Budapest