Kereskedelmi asszisztens (német nyelven) (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

Nemzetközi partnercégünk kutatási és fejlesztési csapata folyamatosan alkalmazkodó rendszereket fejlesztett ki, hogy testre szabott megoldásokat hozzon ügyfelei számára POS kijelezökön keresztül.

Kereskedelmi asszisztens (német nyelven)

Feladatok

  • Külföldi ügyfelekkel kapcsolatfelvétel és kommunikáció telefonon és e-mailen
  • Adatrögzítés és adatbáziskezelés
  • Meetingek leegyeztetése
  • Levelezés, hírlevelek fordítása
  • A sales-es kollégák munkájának előkészítése, támogatása
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony
  • Kommunikációképes német nyelvtudás
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Munkaidő

  • Heti 16-20 óra vállalása rugalmas, órarendhez igazodó beosztással

Munkavégzés helye

  • XI. kerületben, Bikás park metrómegállótól 5-7 perc sétára

Amit nyújtunk

  • Bruttó 1200 Ft/óra bér
  • Teljesítményarányos jutalék a fix fizetés mellé
  • Fejlődési lehetsőég

Budapest XI.

Budapest