Kereskedelmi és marketing asszisztens (Budapest)

Tudományos gyógynövényes humán- és állatgyógyászati termékeket forgalmazó 30 éve alapított, Garuda Trade Kft. munkatársat keres,

Kereskedelmi és marketing asszisztens (Újlipótváros)

munkakörbe.

Feladatok

  • Kereskedelmi feladatok: kereskedelem támogatása, kereskedelmi ügyintézés külföldi és belföldi partnerekkel, kereskedelmi kimutatások készítése
  • Humán termékmenedzsment támogatása: szakmai anyagok előkészítése, termékengedélyezések
  • Marketing feladatok: online és offline operatív marketing ügyintézés, kiállításokon és konferenciákon való részvétel

Elvárások

  • Szakirányú kereskedelmi vagy gazdasági végzettség
  • Biztos angol nyelvtudás
  • Elkötelezettség az egészséges életmód iránt
  • „Multitasking”, dinamikus megbízható, precíz munkavégzési képesség
  • Kreatív személyiség, jó íráskészség
  • Microsoft programok, Internet, közösségi média felhasználói szintű ismerete
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előnyök

  • További nyelvek ismerete
  • Hasonló munkakörben eltöltött tapasztalat

Amit kínálunk

  • Fix kereseti lehetőség
  • Szakmai elismerés és fejlődés
  • Nemzetközi kapcsolatok
  • Változatos kreatív munka és hosszú távú munkalehetőség
  • Kulturált, modern, központi fekvésű munkakörnyezet

Egyéb információk

  • További céginformáció a weboldalainkon: www.garuda.hu és www.ayurveda.hu

Munkavégzés helye

  • Budapest, Újlipótváros

  • Jelentkezés kizárólag írásban, magyar és angol nyelvű, fényképes szakmai önéletrajz megküldésével Berényi Ágnes, ügyvezető igazgatónak címezve, a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintással.
Budapest