Kereskedelmi, személyi asszisztens (Budapest)

Budapesti kereskedelmi cég keres 1 fő munkatársat

Kereskedelmi, személyi asszisztens

pozícióba.

Feladatok

  • vezetők munkájának támogatása
  • jelentések készítése
  • kapcsolattartás a partnerekkel telefonon, e-mailen
  • ajánlatok bekérése, összegzése
  • partnerek fogadása
  • rendezvények szervezése, üzleti utak szervezése (szállás, repülőjegy)
  • honlap kezelése
  • iroda gondtalan működésének biztosítása (bevásárlás, karbantartókkal kapcsolattartás)
  • szerződések kezelése, iktatása

Elvárások

  • talpraesettség
  • gyakorlatias gondolkodásmód
  • rugalmas, jól terhelhető, cég felé lojális személyiség
  • felelősségteljes, pontos munkavégzés
  • magas szintű Excel és Word ismeret
  • középfokú élő angol nyelvtudás, melyet tesztelünk is
  • legalább középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előny

Alkalmasság

  • jó szervezőkészség, rugalmasság
  • önálló- és csapatmunkára való képesség
  • jó kommunikációs készség

Előny

  • integrált vállalatirányítási rendszer ismerete

Családbarát munkahely. Kisgyermekesek jelentkezését is várjuk.

Munkavégzés helye

Budapest, IX. kerület

A fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével a "jelentkezem az állásra" gombra kattintással várjuk.

Budapest