Kereskedelmi ügyintéző (Budapest)

Budapesti, élelmiszeripari gépek forgalmazásával foglalkozó cég németül és angolul folyékonyan beszélő

Kereskedelmi ügyintéző

kollégát keres irodai munkára XV. kerületi központjába.

Feladatok

  • Ajánlatok készítése és fordítása, esetenként gépkönyvek fordítása
  • Megrendelések előkészítése, kezelése, a megrendelt áruk nyomon követése, bevételezése
  • A fuvarozó cégektől ajánlatok bekérése
  • Kapcsolattartás külföldi és magyar partnerekkel
  • A kereskedő kollégák munkájának segítése
  • A szervizes kollégák munkájának segítése
  • Naprakész tájékoztatás a vezetőség és a kollégák felé
  • Általános irodai adminisztratív jellegű feladatok (ajánlatok, rendelések rendszerezése, pontos nyilvántartása)

Elvárások

  • Magas szintű német és angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Minimum középfokú végzettség
  • Jó felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
  • Képesség önálló, gyors, precíz, felelősségteljes munkavégzésre
  • Nagy teherbírás, rugalmasság, megbízhatóság
  • Logikus gondolkodás, jó problémamegoldó készség

Előnyök

  • Jogosítvány
  • Felsőfokú végzettség, kereskedelmi szakirány

Amit kínálunk

  • Családias, stabil hátterű munkakörnyezet
  • Versenyképes bérezés
  • Tanulási és szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest, XV. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el részünkre fényképes önéletrajzát, motivációs levelét ügyintéző jeligével a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Budapest