Kereskedelmi ügyintéző (Budapest)

Újpesti irodánkba keresünk angol nyelvismerettel rendelkező kollégát.

Az ASYS csoport a világ egyik vezető gyártója - a szitanyomtatók, jelölő - , darabológépek, handling rendszerek területén. A világszerte több mint 800 embert foglalkoztató vállalatcsoport most kelet-európai kirendeltségébe, Budapesten keres a 4. kerületben munkatársat.

Új kollégát keresünk, aki asszisztensként erősítené meglévő csapatunkat. Feladatod lesz az ajánlatok elkészítése, megrendelések kezelése és számlázása.

Bővebben arról, miben számítunk majd rád:

  • kapcsolattartás a vevőkkel és az anyacégeinkkel
  • ajánlatkészítés
  • rendeléskezelés
  • számlázás
  • backoffice feladatok elvégzése

Fontos, hogy:

  • Rendelkezz minimum középfokú végzettséggel
  • Legyen jó kommunikációs és szervező készséged
  • angol nyelven tudj komminikálni
  • kezeld magabiztosan az Excellt
  • önállóan tudj dolgozni

Örülünk, ha

  • Rendelkezel felsőfokú végzettséggel
  • Van aktív németnyelv tudásod is
  • Szereztél már tapasztalatot adminisztratív munkakörben

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • rugalmas munkaidő

Munkavégzés helye

  • 1046 Budapest, Kiss Ernő utca 3

Budapest