Kereskedelmi ügyintéző (Budapest)

A Leguan Burkolatok Kft. a magyarországi szőnyeg- és lakástextil piacon 12 éve jelenlévő, stabil családi vállalkozás.

Törökbálinton, a MaxCityben lévő bemutatótermünkbe keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Kereskedelmi ügyintéző

Feladatok

  • termékek, szolgáltatások megrendelése beszállító partnereinktől
  • logisztikai folyamatok koordinálása
  • megrendelések fogadása, visszaigazolása
  • napi ügyviteli adminisztráció végzése
  • webshop aktualizálása

Elvárások

  • számítógép felhasználói szintű ismerete (Word, Excel)
  • hasonló területen szerzett legalább 2 év tapasztalat
  • tárgyalóképes angol, vagy német nyelvtudás
  • kiváló kommunikációs készség, barátságos fellépés
  • logikus strukturált gondolkodás, pontosság

Amit kínálunk

  • érdekes és izgalmas feladatokat kellemes munkakörnyezetben
  • versenyképes, stabil fizetést
  • minden eszközt és támogatást, ami a sikeres munkához szükséges

Munkavégzés helye

Törökbálinti üzletünk: 2045 Törökbálint, Tópark u. 1/A – MaxCity

A jelentkezéseket a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk!

Budapest