Kereskedői és ügyfélszolszolgálati munkatársat keresünk (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Kereskedői és ügyfélszolszolgálati munkatársat keresünk

Feladatok

  • számlázás
  • pénztár kezelése
  • beérkező ügyfelek udvarias kiszolgálása
  • meglévő, kezelt ügyfelek igényeinek kiszolgálása, forgalmuk növelése
  • felmerülő problémák gyors és hatékony kezelése
  • ügyfélkör bővítése
  • akciók, kampányok népszerűsítése

Elvárások

  • kiváló kommunikációs készség
  • magabiztos fellépés, kulturált megjelenés
  • megbízhatóság
  • csapatszellem
  • precizitás
  • terhelhetőség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office, World)
  • gyors, önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • minimum középfokú végzettség

Előnyök

  • szakirányú végzettség vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • számítástechnikai termékek és szolgáltatások értékesítésében való jártasság
  • angol nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • 8 órás munkaidő
  • versenyképes jövedelem
  • folyamatosan bővülő, fiatalos, lendületes csapat
  • színvonalas munkakörnyezet
  • évente több céges rendezvény, amelyekkel megháláljuk dolgozóink munkáját és növelhetjük a csapaton belüli összetartást
  • lehetőséget kapsz arra, hogy részt vegyél angol nyelvi képzésen

Leírás

Partnerünk cége több mint 10 éves múlttal rendelkező, a hazai piacon a legdinamikusabban fejlődő, innovatív informatikai eszközök nagykereskedelmével és disztribúciójával foglalkozik. A folyamatos fejlődést többek között a rugalmas ügyfélkezelésüknek, a cégnél   uralkodó általános pozitív hangulatnak és eredményorientáltságnak köszönhetjük. Ha Te is a pozitív és fiatalos légkört kedveled, ha mosolygós és ügyfélközpontú vagy, téged keresünk csapatukba!

Munkavégzés helye

Budapest, IV. kerület

Budapest