Key account manager (Budapest)

Budapesti székhelyű, gyógyszer-, orvos szakmai anyagokkal, egészségügyi gépekkel, berendezésekkel foglalkozó,
nagy múltú, nemzetközi hátterű Euromedic cégcsoport

Kelet és/vagy Nyugat-magyarországi régióba

Kórházlátogató Key account managert

keres.

Feladatok

  • kórházakkal, egészségügyi intézményekkel való kapcsolattartás
  • cégképviselet

Elvárások

  • többéves szakmai tapasztalat, elsősorban kórházi területen
  • egészségügyi iparági és termékismeret
  • egészségügyi főiskolai végzettség
  • kiváló kommunikációs készség
  • kulturált megjelenés
  • cég és vevők iránti elkötelezettség

Előnyök

  • angol nyelv ismerete
  • mielőbbi munkakezdés
  • Budapest vagy Budapest környéki lakóhely

Amit kínálunk

  • hosszútávú, biztos karrierlehetőség
  • stabil, megbízható munkáltatói háttér
  • folyamatos tanulási, fejlődési lehetőség
  • versenyképes fizetés és juttatási csomag (cégautó, mobiltelefon, laptop)
  • konferenciákon, kiállításokon való részvétel

A fényképpel ellátott önéletrajzokat a feltételek megléte esetén várjuk, bérigény megjelölésével.

Budapest