Kézi csomagoló és irodai asszisztens (Törökszentmiklós)

Törökszentmiklóson és vonzáskörzetében keresünk kézi csomagoló (gépi használatot nem igénylő) és irodai asszisztens munkakörre kollégát, februári kezdéssel. Megváltozott munkaképességű státusz előny, de nem elvárás.

Kézi csomagoló és irodai asszisztens

Feladatok

  • Irodai: adminisztratív feladatok
  • Csomagolás: papírdobozok összeállítása és termékcsomagolás (kisméretű csomagok)
  • Igény esetén telefonos munkakör is vállalható!

Elvárások

  • Jó kommunikációs készség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • (Megváltozott munkaképesség esetén: Leszázalékolási papírok)
  • Telefonos munkakörben szerzett korábbi tapasztalat előny

Amit kínálunk

  • Bejelentett jogviszony
  • Hosszú távú munkalehetőség, előre lépesi lehetőséggel
  • Teljes- és részmunkaidős munkavégzés (4, 6, 8 óra)
  • Rugalmas munkaidő
  • Otthonról is végezhető munkakörök (megállapodás szerint)

Emailben önéletrajzzal és/vagy motivációs levéllel.

Törökszentmiklós