Kiállítás Értékesítő (Budapest)

Dolgoztál már rendezvényértékesítés területén?

Esetleg ismered a HR piacot?

Nem okoz gondot cégvezetőkkel, döntéshozókkal telefonon egyeztetni?

Kiállítás értékesítő

pozícióba

Kik vagyunk?

HVG Kiadó Zrt., mely a HVG Állásbörze – Országos Képzési és Karriernapok kiállítás szervezője Magyarország legnagyobb HR és munkaerőpiaci kiállításához keresünk értékesítő kollégát. Több száz kiállító és több tízezer látogató várja segítséged a kiállítás megrendezéséhez.

Feladatok

  • Meglévő ügyfeleink, kiállítóink részére a kiállítás értékesítése
  • Új, potenciális kiállítók megkeresése, felkutatása
  • Kiállítói csomagok, árajánlatok összeállítása
  • Kiállításhoz kapcsolódó egyéb szolgáltatások értékesítése

Elvárások

  • 1-2 éves szolgáltatás-értékesítési tapasztalat
  • Értékesítői attitűd, siker- és eredményorientáltság
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Pontos, megbízható munkavégzés

Előnyök

  • Angol nyelv kommunikációképes ismerete
  • Felsőfokú végzettség
  • Kiállításszervezési tapasztalat

Amit kínálunk

  • Alapbér
  • Teljesítményarányos jutalékrendszer
  • Részvétel egy új kiállításszervezői csapat felépítésében
  • Kiváló munkakörülmények - modern, napfényes, budai, parkos irodaházunkban
  • HVG-szolgáltatásokhoz térítésmentes vagy kedvezményes hozzáférés (klubkártya, könyv, kiadványok, stb.)

Munkavégzés helye

Budapest

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődésedet, úgy kérjük, pályázatodat a fizetési igény megjelölésével küldd el a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.

Budapest