Kiállítás-Szervező (Budapest)

Dolgoztál már kiállítás-szervezés területén?

Tudod mit jelent az, hogy octa stand, függesztés vagy árambekötés?

Nem okoz gondot nemzetközi ügyfelek kezelése, szervezési feladatok ellátása?

Kiállítás-Szervező

pozícióba

Kik Vagyunk?

HVG Kiadó Zrt. mely a HVG Állásbörze – Országos Képzési és Karriernapok kiállítás szervezője Magyarország legnagyobb HR és munakerőpiaci kiállításához keresünk szervezőkollégát. Több száz kiállító és több tízezer látogató várja segítséged a kiállítás megrendezéséhez.

Feladatok

  • Kiállítói igények összegyűjtése, rögzítése, leegyeztetése
  • További, kiállításhoz kapcsolódó szolgáltatások értékesítése (upsales)
  • Folyamatos egyeztetés kiállítókkal megjelenésükkel, standjaikkal kapcsolatban
  • Alvállalkozókkal, kivitelezőkkel folyamatos kapcsolattartás

Elvárások

  • 1-2 éves klasszikus kiállítás-szervezési tapasztalat
  • Gyors problémamegoldó készség
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Pontos, megbízható munkavégzés

Előnyök

  • Angol nyelv kommunikációképes ismerete
  • Felsőfokú végzettség
  • Kiállításszervezési / értékesítési tapasztalat

Amit kínálunk

  • Alapbér
  • Teljesítmény arányos jutalékrendszer
  • Részvétel egy új kiállítás-szervezői csapat felépítésében
  • Kiváló munkakörülmények - modern, napfényes, budai, parkos irodaházunkban
  • HVG szolgáltatásokhoz térítésmentes vagy kedvezményes hozzáférés (Klubkártya, Könyv, Kiadványok, stb.)

Budapest