KIEMELT bérezéses DIÁKMUNKÁK a Balatonnál (akár szállással is) (Balatonfüred)

KIEMELT bérezéses DIÁKMUNKÁK a Balatonnál (akár szállással is)

Leírás

Az ELTE-Trenkwalder Iskolaszövetkezet nappali tagozatos -nem csak ELTE-s- diákoknak kínál egyre bővülő munkalehetőségeket országszerte. Ajánlataink között megtalálhatóak szakmai gyakornoki pozíciók és alkalmi diákmunkák egyaránt, a tanulmányaiddal összeegyeztethető időbeosztásban. Segítünk beindítani a karrieredet!

Feladatok

  • Sokféle pozíció közül válogathatsz, nálunk megtalálod a számodra tökéletes pozíciót!
  • Kattints a Jelentkezem gombra és add meg az adataidat, ezáltal megtörténik a regisztrációd az adatbázisunkba.
  • A regisztráció semmilyen kötelezettséggel nem jár, csak megadod a lehetőségét, hogy segíthessünk diákmunkát találni.

Balatoni diákmunkák:
  • Pultos
  • Felszolgáló
  • Eladó
  • Csomagoló
  • Konyhai kisegítő
  • Recepciós
  • Kiállítás vezető

Elvárások
  • Nem csak ELTE-s hallgatóknak közvetítünk munkalehetőségeket, hanem bármely oktatási intézmény nappali tagozatos tanulóinak, 16 éves kortól.
  • A legtöbb pozíciónk rugalmas időbeosztású, te mondhatod meg, hogy mikor szeretnél dolgozni. Ha váltani szeretnél, bármikor szívesen ajánlunk másik lehetőséget, akár egyik napról a másikra új munkahelyen dolgozhatsz, vagy akár egyszerre több céghez is kiközvetíthetünk.

Amit kínálunk
  • Az ország egyik legnagyobb munkaközvetítő vállalata, a Trenkwalder támogatja iskolaszövetkezetünk toborzási folyamatait, ezáltal bármikor fordulhatsz hozzánk munkavállalással kapcsolatos tanácsért, ráadásul a diákéveid után is számíthatsz ránk az álláskeresésben.
  • Elektronikusan történik a beléptetésed, így gyorsan és egyszerűen, akár az otthonodban is aláírhatod a szerződésedet.
  • Számtalan pozícióban kipróbálhatod magad, így mire eljutsz a diplomád megszerzéséig, tudni fogod milyen tevékenység és munkahelyi közeg való neked!
  • Bármilyen munkatapasztalatnak nagy értéke lehet később a munkaerőpiacon, amely magasabbra fog pozícionálni a többi jelentkezővel szemben a junior állások megpályázása során.
  • A bérezés pozíciófüggő, jelenleg jellemzően 1800-2100 Ft közötti órabérrel számolhatsz, amiből 25 éves korodig adóznod sem kell.

JELENTKEZZ emailben, vagy a honlapunkon és MI HÍVUNK!
Elérhetőségeink:

[email protected]

Veszprém Jutasi út 11.

Munkavégzés helye

Balatonfüred