Kiemelt értékesítő munkatárs (Magyarország)

A hazai műszaki, karbantartási piac jelentős és meghatározó magyar tulajdonban lévő anyagforgalmazó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Kiemelt értékesítő munkatárs

Elvárások:

Legyen legalább 2-3 éves tapasztalatod értékesítési területen (műszaki/munkavédelmi anyagok), Műszaki felsőfokú végzettség, Felhasználó szintű számítógépes ismeret, Eredményorientált szemléletmód, Önálló munkavégzés, B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

Munkavédelmi/munkaruházati termékek értékesítésében szerzett tapasztalat

Feladatok:

Céglátogatások (meglévő és új partnerek), Piacépítés, Vevői igények feltárása és menedzselése,

, Megbízóról:,

Értékesítő karakterű embernek tartod magad?, Szívesen dolgoznál egy fiatalos, dinamikus csapatban?, Ha igennel válaszoltál, küld el Önéletrajzodat!, , Magyarországi, kereskedelemmel foglalkozó vállalkozás csapatába keressük új munkatársukat az alábbi pozíció betöltésére

Amit kínálunk:

Családias, fiatalos környezet, A beosztásnak megfelelő bérszint és juttatások, Cafeteria, Változatos feladatok, Kirándulások, csapatépítő programok