Kiemelt sori operátor (Újhartyán)

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet kérjük, töltsd ki a lent található jelentkezési űrlapot, valamint küldd el részünkre fényképes szakmai önéletrajzodat, bérigényed feltüntetésével.

Munkaerő -közvetítési engedélyszám: 680-3/2012-0900

Kiemelt sori operátor
405

Feladatok

  • Kommunikáció a vezetőséggel – ANGOL nyelven
  • Munkautasítások és feladatok kiadása az operátorok számára
  • Gyártás támogatása és aktív részvétel a folyamatokban (termékek összeszerelése, ellenőrzése)
  • Egyes karbantartási és hibaelhárítási műveletek végrehajtása
  • A munkafolyamatokkal kapcsolatos napi adminisztráció kezelése

Elvárások

  • Középfokú végezettség (Elektronikai végzettség ELŐNYT jelent!)
  • Gyártás/Termelés területén, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Középfokú ANGOL nyelvismeret – Elengedhetetlen a pozíció betöltéséhez!
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Ms Office csomag)
  • Határozott, felelősségteljes hozzáállás
  • Együttműködési és problémamegoldási készség
  • Önálló munkavégzés, de csapatjátékos hozzáállás

Amit kínálunk

Jó érzéked van az ELEKTRONIKAI SZERELÉSHEZ? Szeretsz csapatban dolgozni és van tapasztalatod operátorok KOORDINÁLÁSÁBAN? Olyan munkahelyet keres, ahol KÜLFÖLDI BETANULÁST biztosítanak és van fejlődési lehetőség? FONTOS számodra, hogy közvetlen kapcsolatod legyen a vezetőséggel és TE irányítsd a munkafolyamatokat?

Rendelkezel társalgási szintű ANGOL nyelvismerettel?

Amennyiben a kérdésekre IGEN a válaszod -> JELENTKEZZ!

  • Tapasztalattal ARÁNYOS fizetés, melyet a személyes interjún egyeztethetsz
  • Munkarend: Hétfőtől péntekig, napi 8 órában
  • SZABAD HÉTVÉGÉK
  • Külföldi betanulási lehetőség
  • UTAZÁSTÁMOGATÁS
  • AZONNALI kezdés
  • BEJELENTETT munkaviszony HOSSZÚ TÁVON
  • Felelősségteljes munkakör, FEJLŐDÉSI lehetőséggel

Munkavégzés helye:

Pest vármegye

Újhartyán