Kiemelt vállalati ügyfélreferens (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Kiemelt vállalati ügyfélreferens

Feladatok

  • Ügyféligények felmérése, kiszolgálása
  • Ügyfélkapcsolatok bővítése
  • Ajánlatok, szerződések előkészítése, nyomon követése
  • Meglévő ügyfélkör kiszolgálása, kapcsolattartás, szaktanácsadás

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • B2B szakmai háttér
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Pozitív gondolkodás, vállalkozói szemlélet
  • Önálló munkavégzésre képesség, tanulási hajlandóság
  • Számítógépes Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Üzleties megjelenés
  • Lojalitás

Amit kínálunk

  • Magas színvonalú szakmai tréningek és teljes körű ingyenes átképzés, komplex képzési rendszerben
  • Folyamatos mentori támogatás
  • Szakmán belül is kiemelkedő jövedelem és juttatási rendszer (Jutalék+Bónusz)
  • Innovatív pénzügyi termékek
  • Új generációs értékesítési modell
  • Innovatív, ügyféligényekhez igazodó termékek

Kérjük küldje el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát „Kiemelt vállalati ügyfélreferens” megjelölésével.

Budapest