Kijáró szervizes (Debrecen)

Megbízónk résére Munkatársat keresünk

Kijáró szervizes

munkakörben a Debrecen telephelyünkre

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • szakmunkás végzettséged van (gépjárműipari/gépipari/műszaki szak)
  • 4 év szakmai tapasztalattal rendelkezel (hidraulika és vagy elektromos szerelésekben jártas vagy)
  • alapfokon kezeled a számítógépes rendszereket (MS Office),
  • jó problémamegoldó képességgel rendelkezel,
  • vevőközpontú, pontos munkavégzés jellemez,
  • pozitív vagy, rugalmas, és szereted a szakmai kihívásokat,
  • rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal,
  • fontos Neked a csapatszellem, az önálló munkavégzés és felelősségvállalás.
  • A társasági gépparkjára vonatkozó képzések és vizsgák megléte
  • (nehézgépkezelői jogosítvány), valamint mezőgazdasági gépszerelésben szerzett gyakorlat, továbbá CAN-bus rendszer ismerete előnyt jelent.

A következő feladatok várnak Rád:

  • a gépek és kisegítő berendezések működési, szerkezeti, pontossági vizsgálatainak elvégzése, adminisztrációja,
  • szerelés felhasználási területen (szabad ég alatt), karbantartás és a kiegészítő tevékenységek (nyomon követés, adminisztrálás, alkatrész vételezés),
  • a gépek beállítása a technológiai utasításoknak megfelelően.

Ajánlatunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség, tervezhető munkabeosztással.
  • Tiszta, modern munkakörnyezet és minőségi munkaeszközök.
  • Versenyképes juttatási csomag.
  • Szakmai kihívások, előre lépési-, fejlődési lehetőség.
  • Szakmai tréningek.
Debrecen