Kintlévőségkezelő - Szerviz területre (Budapest)

Kintlévőségkezelő - Szerviz területre

Leírás

Szeretnél részt venni egy izgalmas projekten, ahol a kintlévőségek kezelése a középpontban áll?

Nálunk lehetőséged van rá! Keresünk új csapattagunkat, akik napi 8 órában irodai környezetben dolgozna, hogy segítsen rendezni ügyfeleink számláit és dokumentációját. Ez a lehetőség határozott időre szól, szeptember végéig.

Ha szeretnél részt venni ebben a kihívásban és egy dinamikus csapat részese lenni, ne habozz, jelentkezz még ma!

Feladatok

  • Adott ügyfél (ügyfelek) számláinak, és a számlázáshoz szükséges dokumentáció rendbetétele annak érdekében, hogy a kintlévőségek behajthatóak legyenek (munkalap, teljesítési igazolás, vevői megrendelés, stb.)
  • Céges belső és ügyfél által kért dokumentáció rendszerezése
  • Ügyfél illetékes kapcsolattartóinak azonosítása és a velük történő kapcsolatfelvétel
  • Egyeztetés az ügyféllel, illetve cégen belül a szükséges kollégákkal
  • Hiányzó számlák és dokumentumok előkeresése vagy előállítása
  • Folyamat nyomon követése, szükséges dokumentumok meglétének és aláírásának ellenőrzése, a számlázható tételek továbbítás a pénzügyi osztályra
  • Adatok feltöltése vállalati és azok folyamatos frissítése

Elvárások

  • Napi 8 órás, heti 5 napos munkavégzés, folyamatos irodai jelenléttel
  • Határozott idejű munkalehetőség (kb. 8 hónap)
  • Min. középfokú végzettség
  • Kintlévőség kezelési gyakorlat
  • Megbízható számítógépes ismeret (Excel, Word)
  • Vállalatirányítási rendszer használatában szerzett gyakorlat
  • Önállóság, pontos munkavégzés
  • Rendszerezettség, képesség a komplex folyamatok átlátására, követésére
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • Alapbér + bónusz: a behajtott kintlévőségek 1% + cafeteria

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest