Pénzügyi és/vagy számviteli ügyintéző (Budapest)

Budapesti Intézmény megbízásából a Jóléti Intézmények Gazdasági Osztálya részére keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Pénzügyi és/vagy számviteli ügyintéző

Elvárások:

  • Költségvetési intézményben pénzügyi-, számviteli-, gazdálkodási területen szerzett legalább 3 éves gyakorlat,
  • Mérlegképes könyvelői szakképesítés,
  • MS Office irodai alkalmazások felhasználói szintű ismerete,
  • Büntetlen előélet,
  • Magyar állampolgárság,
  • Cselekvőképesség

Előnyt jelent:

  • CT-EcoSTAT gazdasági és gazdálkodási ügyviteli rendszer ismerete; ezen belül a kötelezettségvállalás modul használata,
  • Ügyfélkapu regisztráció

Feladatok:

  • Az EcoSTAT gazdasági és gazdálkodási ügyviteli integrált rendszerben:,
  • Előirányzatok könyvelése,
  • Kötelezettségvállalás kezelése,
  • Operatív jelentések elkészítése,
  • Közreműködés az éves és időszaki beszámolók elkészítésében

Amit kínálunk:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.,

  • , Foglalkoztatás jellege:, Teljes munkaidő,
  • , A közalkalmazotti jogviszony időtartama:, határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony, próbaidő: 4 hónap,
  • , A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:,
  • Magyar nyelvű szakmai önéletrajz,
  • Végzettséget, képesítést tanúsító okiratok fénymásolata,
  • Bérigény megjelölés,
  • Nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul,
  • , A munkakör betölthetőségének időpontja:, A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető,

, Kérjük feltüntetni a beosztás megnevezését: "álláspályázat: pénzügyi / számviteli ügyintéző"

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest